Sportovní/relaxační masáž těla


Hlavním cílem relaxační masáže je přirozená harmonizace těla i duše. Je vhodná pro každého, kdo potřebuje uvolnit tělo a zbavit se nahromaděného stresu. Představuje příjemný způsob, jak rychle načerpat čerstvé síly. Dovede pomáhat od bolestí hlavy, nespavosti a pocitu psychického napětí. Podporuje krevní oběh, lymfatický systém a vylučování toxických látek z lidského organismu. Dodává novou energii a sílu do boje s každodenními povinnostmi.

 

Breussova masáž


Jde o jemnou, energetickou masáž zad v oblasti páteře, která uvolní tělesné, psychické i duševní blokády. Breussova masáž regeneruje meziobratlové ploténky a tím se vyřeší široké spektrum zdravotních potíží, mimo jiné vede také k odbourání hluboko uložených psychických problémů. Základem Breussovy masáže je pomocí jemného tahu vytvořit prostor mezi obratly, který je vyplněn meziobratlovou ploténkou, a poté vmasírovat třezalkový olej, jenž působí na ploténku asi jako voda na houbu. Ploténka olej nasaje, zvětší se do původní velikosti a začne opět plnit svou funkci – odpružení páteře, rotaci páteře a ochranu nervů před stlačením, které se mmj. projevuje jako vystřelující bolest nebo brnění a mravenčení..

 

Metamorfní technika

Metamorfní technika je hluboce účinnou metodou uvolňující energetické bloky vzniklé v prenatálním období, mající vliv na kvalitu prožívání současného života. Aplikací této metody tedy odstraňujeme duševní, psychické a emocionální bloky, přeměňujeme životní vzorce a navracíme stav ošetřovaného do jeho plného potenciálu zdraví, životní energie a schopností. Nejedná se o klasickou masáž, ale o jemnou stimulaci míst na vnitřní hraně nohy, na rukou a na hlavě.

 

Medová detoxikační masáž

Med má skvělé detoxikační účinky, odplavuje z těla nahromaděné škodliviny, které si tělo shromáždilo ve svých tkáních v průběhu života. Při medové masáži působí léčivá síla včelího medu pokožkou přímo na organismus. Pomocí speciální tlakové masáže vyplavou toxiny na povrch kůže a jsou zcela zřetelně rozpoznatelné.Medová masáž je vynikající způsob jak znovu nastartovat svůj imunitní systém. Pracuji pouze s medem od včelaře z Moravského Krasu.

 

Čokoládová masáž

Čokoládová masáž patří k luxusním tělovým kůrám a je královnu mezi masážemi. Je určená zákazníkům, kteří požadují maximální odpočinek a relaxaci celého těla. Čokoláda napomáhá k odplavení toxických látek z těla, detoxikací dochází k regeneraci a výraznému omlazení pokožky a k formování postavy. Čokoládová masáž navíc působí k odstranění depresí a stresu, podporuje tvorbu hormonů radosti, zejména endorfinů a serotoninu, což napomáhá ke zlepšení nálady.
.. Vůně čokolády a příjemná nálada Vás bude provázet po celý den..

 

Kokosová masáž


Kokosová masáž začíná přírodním kokosovým peelingem, s jehož pomocí dojde ještě před samotnou masáží k odstranění šupinaté kůže a prokrvení pokožky. Díky peelingu hrubými částečkami bude pokožka celého těla připravena k absorpci výživných látek z panenského kokosového oleje, kterým masáž probíhá. Peeling zároveň omlazuje pokožku, urychluje výstavbu nové zdravé tkáně, vyživuje a hluboce hydratuje. Kokosový olej je od nepaměti ceněn pro své blahodárné účinky na organismus. Užití v kulinářství je všeobecně známo, ale věděli jste, že kokosový olej dlouhodobě hydratuje a zvlhčuje pokožku? Jeho složení je blízké tukům v pokožce, proto jej ochotně přijímá a využívá pro svou regeneraci. Pracujeme s bio kokosovým olejem, který pochází z palmových hájů na pobřeží jižní Indie. Palmy jsou pěstovány v čisté přírodě podle zásad kontrolovaného ekologického zemědělství. Zralé plody jsou ručně zpracovány tradiční metodou lisování za studena. Jedině tak si olej uchovává všechny vitamíny a antioxidační látky prospěšné lidskému organismu.

 

Horké lávové kameny

Úžasná záležitost na uvolnění svalstva a napětí.Lávové kameny předávají nejen naakumulované teplo,ale také velmi silnou energetickou vibraci ovlivňující meridiány-energetické cesty vedoucí od konečků prstů až k našim vnitřním orgánům. Tyto cesty bývají často špatně průchodné nebo zcela uzavřené, ale díky masáži lávovými kameny se znovu otevírají. Masáž lávovými kameny dodává životní sílu a dobrou náladu. Používám lávové kameny z Peru, které se vyznačují nejlepší tepelnou vodivostí.